Vyberte stránku

Projekt Životv.cz je naše snaha nabídnout to nejlepší z nás samých a z našeho širokého okolí pro zvládnutí doby ve které žijeme. Jde nám o inspiraci a motivaci. Chceme, aby lidé viděli, že i v době, která je nepředvídatelná a komplikovaná, jde nacházet radost a kreativitu všude kolem sebe. Chceme být rozcestníkem k zajímavým projektům, nabízet vlastní obsah, podcasty, videa a vtáhnout široké okolí do sdílení toho, co se děje v CZ.

Jirka Mádl

Jirka Mádl

Herec, režisér a scénárista. Člen České i Evropské filmové akademie. Zakladatel firmy Hugo Bike, datového portálu Evropa v datech a charitativních organizací Pomáháme sportem a ArteFond. Zařazen do výběru Forbes 30 pod 30.

Michal Deus

Michal Deus

Kreativní manažer, vysokoškolský pedagog a multioborový zvědavec. V minulosti se věnoval divadelní a hudební produkci. Stál v čele několika reklamních agentur a na profesionální úrovni se věnuje také gastronomii.

Honza Dufek

Honza Dufek

Režisér a scénárista. Má za sebou desítky komerčních a reklamních projektů. Podílel se i na úspěšných televizních formátech (např. pořady Retro, Fokus). Stál u zrodu DVTV. Běhá, medituje, vymýšlí projekty pro děti, je zvědavý a rád se ptá.