Vyberte stránku

JIRKA MÁDL:

Můžu nechat vybuchnout Mars!

První díl podcastu Život v.cz je rozhovor se spoluautorem celého projektu, Jirkou Mádlem. Většina z nás si ho v první řadě vybaví jako herce. V posledních letech se jeho aktivity zaměřily mnohem víc na vlastní tvorbu: psaní  a režii. Natočil filmy Pojedeme k moři a v roce 2019 měl premiéru jeho druhý film Na střeše

Sedli jsme si ke stolu u Jirky Mádla doma ve dnech, které už jasně předznamenávaly otevření světa kolem nás. Začaly se otvírat obchody, lidé se zdánlivě vraceli do ulic a zdálo se, že „nový normál“ je na dohled.

Probrali jsme širokou škálu témat od karantény a toho, jak na Jirku působila, přes projekty, které se v průběhu těch měsíců rozjely (Pomoc sousedům, seriál Miluju tě, Pucinko) a pak jsme se stočili ke psaní a tvorbě obecně. Jestli chcete vědět, jak Jirka píše, jak se mu daří uzavírat se před světem, který se neustále snaží klepat na dveře a okna, poslechněte si náš pokec. Třeba vás inspiruje a nakopne k něčemu novému. Taky se dozvíte, co to obnáší nechat vybuchnout planetu Mars! A to za to stojí!

Díky a hezký poslech.